NÁSTROJE CZ, s.r.o. | Kariéra
cz sk en de ru es it

Kariéra - Volná pracovní místa

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vypisuje konkurz na níže uvedené pozice.
Nabízíme 25 dní dovolené a další zaměstnanecké výhody ve stabilním kamarádském kolektivu.
Informace o firmě na internetových stránkách: www.nastrojecz.cz
nebo na FB: https://www.facebook.com/nastroje.cz/

Víno za 10tis za doporučení nového kolegy!
Zašlete nám doporučení nového kolegy na email pithart@nastrojecz.cz Pokud Vámi doporučený
kandidát nám zašle životopis a my ho zaměstnáme, získáváte volný nákup
vín u Vinařství Štěpán Maňák v hodnotě 10tis Kč s DPH z internetových cen tohoto vinařství. www.vinomanak.cz

Obchodní referent/ka na pracoviště v Dobrušce

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. výrobce vybrušovaných vrtáků s kompletním sortimentem nářadí a nástrojů, vypisuje konkurz na pozici Obchodní referent/ka na své pracoviště v Dobrušce se sídlem v ulici Křovická 1047.

Způsob kontaktu:
Životopisy zasílejte do emailu v CZ i EN jazyce, popřípadě se dostavíte po předchozí dohodě na osobní pohovor.

Pracovně právní vztah: Pracovní poměr
Pracovní poměr na dobu: Neurčitou, nástup po dohodě, možné ihned
Nabízená mzda (hrubá): 25 000Kč - 35 000Kč

Náplň práce:
• pořizování zahraničních a tuzemských zakázek do IS K2
• vyřizovaní telefonické a emailové korespondence zahraničním zákazníkům a dodavatelům
• vytváření objednávek k českým a zahraničním dodavatelům z IS K2
• vytvářeni cenových nabídek pro zahraniční zákazníky z IS K2
• vytváření poptávek u českých a zahraničních dodavatelů
• realizace výběrových řízení, dle zadání
• příprava a realizace služebních cest
• účast na veletrzích v ČR i zahraničí (Evropa, Asie, Amerika)
• tlumočení jednání, nebo školení
• v případě potřeby zastoupení referenta obchodního oddělení v celém rozsahu

Požadavky:
Středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání. Výborná znalost anglického jazyka slovem a písmem,
další jazyk výhodou. Časová flexibilita, cestovaní za zákazníky a dodavateli po celém světě.
Práce na PC v běžných kancelářských programech, v informační technologii zaškolíme.
Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost.

Kontaktní osoba:
Jiří Pithart - obchodní ředitel
tel: +420 777 581 100
e-mail: pithart@nastrojecz.cz

Pracovník expedice v centrálním skladu ve Ždánicích

Firma NÁSTROJE CZ s.r.o., výrobně-obchodní společnost se sídlem v Kyjově, Riegrova 399, hledá pracovníka expedice do nově zrekonstruovaného výrobního závodu ve Ždánicích v ulici Nádražní 418 ( areál Šroubárny ) na jednosměnný provoz ( 8:00 - 17:00 hod.).

Životopis zasílejte do emailu v CZ jazyce, budete vyzváni po předchozí e-mailové, či telefonické domluvě na osobní pohovor. Nebo osobně v místě výkonu práce 8:00 - 17:00 hod.

Pracovně právní vztah: Pracovní poměr, plný úvazek (40 hodin týdně)

Pracovní poměr na dobu: Určitou s nástupem ihned.

Nabízená mzda (hrubá): 15.000 Kč - 25.000 Kč

Další požadavky:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, bezúhonnost.

Ladislav Dufek - vedoucí skladu
tel: +420 515 553 601
e-mail: dufek@nastrojecz.cz